دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

رییس جمهور نشستن پای درد دل مردم را به جلسات ادکلن زده ها ترجیح

تهران-ایرنا-نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم می‌تواند احیاگر «گفتمان عدالت انقلابی» باشد،گفت: رییس جمهور نشستن پای درد دل مردم در سیاه‌چادرها را بر شرکت کردن در جلساتِ ادکلن‌زده‌ها ترجیح می‌دهد.


مهدی فرشادان در گفتگو با خبرنگار پارلمان ایرنا با بیان اینکه آیت الله رئیسی، رییس جمهور فردی مردمی، انقلابی و تحول‌خواه است، گفت: رییس جمهور به سادگی از مردم عذرخواهی می‌کند. و صمیمانه، نشستن پای درد دل مردم در سیاه‌چادرها و حضور در یک روستا را بر شرکت کردن در جلساتِ شکلیِ ادکلن‌زده‌ها و تکیه دادن بر صندلی‌های تشریفاتی ترجیح می‌دهد، اما این به تنهایی کافی نبوده و نیست.


نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه روسای‌جمهور در حل قضیه کولبران به کردها وعده دادند، اکنون ما منتظر صداقت و عمل دولت سیزدهم هستیم، گفت:  منتظر هستیم دولت سیزدهم در قضیه کولبران به قلب این معضل اجتماعی بزند.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه زیرساخت توسعه کردستان در بخش راه‌روستایی، راه بین‌شهری و راه‌آهن نیازمند اعتبارات ویژه است،اظهار داشت: اگر به عقب برگردیم عده‌ای می‌خواستند راه‌آهن کردستان را در دولت قبلی افتتاح کنند، در حالیکه این پروژه ناتمام است،چون تاکنون اراده انقلابی در کار نبوده است. اقتصاد کردستان نیازمند ابتکار عمل است، اقتصاد کردستان به جراحی فوری نیاز دارد. 


نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سیزدهم می‌تواند احیاگر گفتمان عدالت انقلابی باشد،تصریح کرد: دامداری در دامنه‌های چل‌چشمه و طبیعت بی‌نظیر سارال، می‌تواند به قطب‌ تولید گوشت قرمز کشور تبدیل شود اما دریغ از یک کشتارگاه مدرن و صنعتی.
منطقه آزاد بانه و مریوان، می‌تواند دروازه تجاری و فرصت تازه‌ای به روی ما و اقلیم کردستان عراق بگشاید، اما هنوز از چارچوب کاغذبازی و گفتار درمانی خارج نشده است.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *