دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تردد روان در محورهای منتهی به پایانه های مرزی اربعین سهم ۵۲

رئیس پلیس راهور فراجا در تشریح وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی اربعین اعلام کرد که گرچه شاهد تردد پرحجم به سمت پایانه‌های مرزی و به خصوص شهر مهران هستیم، اما هیچ گره ترافیکی در این خصوص وجود ندارد.


سردار سید کمال هادیانفر در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه طرح ترافیکی پلیس راهور برای اربعین، همزمان با طرح تابستانه پلیس راهور در جاده‌های سراسر کشور در حال اجراست، گفـت: پلیس راهور در دو هزار و ۶۰۰ کیلومتر از محورهای کشور که زائران اربعین از آن تردد می‌کنند، طرح ترافیکی ویژه اربعین را اجرا کرده است.  


وی با بیان اینکه در این ایام شاهد افزایش حجم تردد در محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی اربعین و به خصوص مرز مهران هستیم، گفـت: با این وجود با تمهیدات اجرا شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی و همچنین همکاری خوب زائران و مسافران، هیچ گره و مشکل ترافیکی در معابر منتهی به پایانه‌های مرزی نداشتیم.  


رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه از موج اول سفر به سمت پایانه‌های مرزی به خوبی عبور کردیم، گفت: خوشبختانه هیچ حادثه جانی در مرزهای شش‌گانه و محورهای منتهی به آن نداشتیم و هیچ زائری بر اثر تصادف فوت نکرده است.


رئیس پلیس راهور فراجا گفت: امیدواریم و تمام تلاش ما این است که در ادامه سفر اربعین و تا پایان ماموریت اربعین نیز با کمک رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و رانندگان خودروهای شخصی شاهد هیچ حادثه‌ای نباشیم و ماموریت اربعین در ایمنی کامل ترافیکی به پایان برسد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم بورس خرید نهال کجاست؟ نکات خرید نهال چیست؟
بیشتر بخوانیم راهنمای خرید نهال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *