دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی رحیم آباد آماده بهره برداری است

ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از تکمیل و آماده بهره برداری بودن مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر واقع در شرق استان خبر داد.


به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، وحید خرمی با اعلام این خبر گفت: هدف از اجرای پروژه احداث و تجهیز ایستگاه پمپاژ به ظرفیت یکصد مترمکعب، انتقال آب از محل تصفیه خانه طول لات به مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی و خط انتقال و اتصال به شبکه توزیع شهر برای تامین آب آشامیدنی و فشار مناسب شهر رحیم آباد است.


وی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده که ارزش کنونی آن بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال است، اظهار کرد: این پروژه از سال ۹۷ آغاز شده و اکنون به پایان رسیده است.


مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان، ساخت مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی، ایستگاه پمپاژ، لوله گذاری و خط انتقال رفت و برگشت(خط انتقال رفت از ایستگاه پمپاژ به مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی و خط انتقال برگشت از مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی برای اتصال به شبکه شهر رحیم آباد) و لوله سرریز مخزن با استفاده از لوله های پلی اتیلن به طول ۳۴۶۰ متر و ساخت حوضچه ها در مسیر لوله گذاری و شیرهای فشارشکن را از جمله اقدامات انجام شده برای اجرای این پروژه دانست.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *