دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تمرکز دشمنان برای مقابله با قدرت نرم انقلاب اسلامی در قم بسیار

ایسنا/قم استاندار قم عنوان کرد: قدرت نرم افزاری انقلاب اسلامی در قم است و عقبه فکری جهان اسلام و مذهب تشیع نیز به قم برمی‌گردد و به همین منظور تلاش و تمرکز دشمنان برای ایجاد اختلال و مقابله با قدرت نرم انقلاب اسلامی در قم بسیار زیاد می باشد.


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی امروز ۲۱ تیرماه ضمن حضور در حوزه هنری استان قم با محمدمهدی دادمان رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی، استاد مسعود نجابتی و استاد شجاعی طباطبایی، استاد حسینی و جمعی دیگر از اساتید و اهالی هنر انقلاب اسلامی استان دیدار کرد.


وی در این دیدار با بیان اینکه ویژگی های کم نظیر استان قم در نیروی انسانی و نخبگان انقلاب اسلامی، گفت: قدرت نرم افزاری انقلاب اسلامی در قم است و عقبه فکری جهان اسلام و مذهب تشیع نیز به قم برمی‌گردد و به همین منظور تلاش و تمرکز دشمنان برای ایجاد اختلال و مقابله با قدرت نرم انقلاب اسلامی در قم بسیار زیاد می باشد.


استاندار قم با اشاره به اینکه امروز نگاه مدیران و مسئولان همراه با انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: در حوزه هنر مسائل مختلفی وجود دارد و بایستی که بخشی از نیازهای حوزه هنری انقلاب اسلامی را به وسیله تعامل با افراد و مجموعه‌های مرتبط با این موضوع برطرف کرد.


وی اضافه کرد: بخشی از نیازهای حوزه هنری انقلاب اسلامی قم را نیز در سفر دوم رئیس جمهور به استان باید پیگیری شود تا نیازها حدالمقدور تامین شود.


شاهچراغی تاکید کرد: همچنین از دیگر ظرفیت‌های موجود در استان که اداراتی همچون ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد، کانون پرورش فکری، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری هستند، حوزه هنری انقلاب اسلامی می‌تواند با تعامل در راستای اهداف و برنامه‌های هنری خود استفاده کند.


وی افزود: هنر انقلاب اسلامی و گزارش‌های ارزشمندی که در این جلسه در بخش های گرافیک آیینی، هنرهای نمایشی و تاریخ شفاهی بیان شد باید در بستر آموزش‌های مهارتی به جوانان منتقل شود و این فناوری‌های فرهنگی هستند که بخشی قابل توجهی از قدرت نرم انقلاب اسلامی را تشکیل می دهند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *