دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

پیش بینی جالب سخنگوی دولت درباره نتیجه بازی ایران و انگلیس

تهران- ایرنا- سخنگوی دولت نتیجه نخستین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر حریف انگلیسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را پیش‌بینی کرد: ۶ بر صفر.


به گزارش خبرنگار حوزه دولت، «علی بهادری جهرمی» روز چهارشنبه در حاشیه هیأت دولت در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره پیش‌بینی وی از نتیجه دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، گفت: مثل همیشه ما می‌بریم؛ البته پیش‌تر گفتم‌ و باز هم تکرار می‌کنم پیروزی ما در این است که جانانه برای مردم در زمین بجنگیم.


وی افزود: ما یقین داریم که بازیکنان ما جانانه در زمین می‌جنگند و این تلاش آنها پیروزی است و البته طرفدار ۶ بر هیچ هستیم‌.


دعوت ۶۰ دانشگاه از سخنگوی دولت


سخنگوی دولت درباره بازتاب حضورش در دانشگاه‌ها و گفت‌وگو با دانشجویان هم اظهار داشت: حضور در دانشگاه‌ها و سایر مکان‌هایی که مردم به ویژه جوانان هستند، تکلیفی بوده که رئیس‌جمهور از ابتدای دولت بر عهده همه دولتمردان قرار دادند و خودشان هم در این عرصه پیشگام بوده‌اند.


بهادری جهرمی گفت که حدود ۶۰ دانشگاه از وی برای سخنرانی و پرسش و پاسخ‌های دانشجویی دعوت کرده‌اند و تلاش می‌کند هر یک یا دو هفته در یکی از دانشگاه‌ها حضور یابد و تاکنون هم علاوه بر حضور در دانشگاه، به چند مدرسه نیز رفته که این حضور و گفت‌وگوی صمیمانه با دانشجویان و دانش آموزان تداوم خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *