دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

مدارا با مردم و قاطعیت برخورد با برهم زنندگان امنیت از ویژگی های

تهران-ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به مناسبت روز فراجا تاکید کرد: پلیس مقتدر و مردمی از درگاه های اصلی سرمایه سازی و اعتماد افزایی برای جمهوری اسلامی ایران است.


به گزارش گروه سیاسی ایرنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همزمان با فرارسیدن ” روز فرماندهی انتظامی کشور ” پیام تبریکی صادر کرد.
 


متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 برادر گرانقدر سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
فرمانده محترم  انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 سلام علیکم؛

 فرارسیدن “روز فرماندهی انتظامی”  که یادآور مجاهدت ها و نقش آفرینی های حماسی ، ماندگار و فداکارانه مدافعان امنیت حافظان نظم و آرامش جامعه اسلامی است را به جنابعالی و آحاد فرماندهان ،  مدیران ، کارکنان و یکایک خادمان ملت در آن سازمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم .


خدای بزرگ را شاکریم که ملت فهیم و آگاه ایران اسلامی را در صحنه های حساس و سرنوشت ساز مانند آنچه در روزهای گذشته و در میدان خنثی سازی فتنه آشوب و تجزیه طلبی دشمن در کشور پدید آمد، به‌رغم عملیات روانی ، هیجان سازی و رفتارهای داعشی و خشونت محور اغتشاشگران ، حامی ، همراه و قدردان مجاهدان مدافع امنیت در فرماندهی انتظامی و دیگر مجموعه های امنیتی و اطلاعاتی میهن عزیز قرار داده است ؛ این نعمت و سرمایه بزرگی است که به قدر یقین پشتوانه استحکام نظام اسلامی و موجب حقد و حسد دشمنان ایران و ایرانی محسوب می شود.

هوشمندی انسانی و تجهیزاتی و درایت و اقتدار عملی که ثمره آن تجلی پلیس مقتدر و حرفه ای در مواجهه موفق با نقشه پردازی های شیطانی دشمنان برای ایجاد صف بندی و تقابل بین ملت و ارکان امنیت ساز کشور ، موهبت ارزشمندی است که نه تنها در فرماندهی انتظامی بلکه در منظومه متولیان حوزه دفاع از استقلال، امنیت ملی، مصالح عمومی و بویژه آرامش و آسایش در عینیت جامعه و هر کوی و برزن این سرزمین بایستی ضمن تقویت و عمق بخشی از آن به شایستگی حراست کرد.

پلیس مردمی که مدارا با مردم و قاطعیت برخورد با برهم زنندگان امنیت و آرامش صحنه زندگی مردم _ که در جریان اغتشاشات روزهای اخیر را شاهد بودیم _  از ویژگی‌های آن است ، در زمره درگاه های اصلی سرمایه سازی و اعتماد افزایی برای جمهوری اسلامی ، همواره  بهبود و تقویت روندها و فرآیندهای اجرای ماموریت برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در جامعه را دستور کار خود می داند.

 با تعظیم به مقام شامخ شهیدان پرافتخار فراجا،  تداوم موفقیت و سربلندی خانواده بزرگ فرماندهی انتظامی کشور در پاسداری از گوهر امنیت،  نظم و آرامش مردم و عقیم ساختن توطئه های دشمنان این ملت و مملکت ، تحت تدابیر و منویات نورانی رهبر عظیم الشأن انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) را از خدای کریم و نعیم طلب می کنم .

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *