دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نماینده مجلس زاهدی وفا شخصیتی دانشگاهی با اشراف خوب در حوزه

مهاباد – ایرنا – نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: «محمدهادی زاهدی وفا» گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شخصیتی دانشگاهی و آکادمیک است که اشراف خوبی در این حوزه دارد.


کمال حسین‌پور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از چهره‌های علمی و دانشگاهی بویژه در حوزه اقتصادی کشور است و می‌تواند مسایل و مشکلات این حوزه را با نگاه علمی بررسی و موشکافی و برطرف کند.


وی اضافه کرد: با توجه به شرایط کنونی حوزه کار، تعاون و رفاه اجتماعی، مباحث این حوزه نیاز به تجزیه و تحلیل‌های علمی دارد تا این بخش از اقتصاد کشورمان نیز بتواند از این شرایط خارج شود.


نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد بررسی برنامه‌ها و رزومه گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نمایندگان مجلس در این دوره به رزومه اجرایی اهمیت بیشتری می‌دهند.


وی یادآور شد: به نیروهای توانمند و باتجربه برای پیشبرد اهداف کشور باید اعتماد کرد تا کمکی به تحول در بخش های مختلف به ویژه این وزارتخانه مهم ایجاد شود.


حسین‌پور اظهار کرد: با وجود تمام این موارد باید تا فردا منتظر ماند و دید که آیا گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند رای اعتماد از نمایندگان مجلس بگیرد؟


به گزارش ایرنا، محمدهادی زاهدی وفا اقتصاددان ۵۹ساله، دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا در کانادا است. وی در سال‌های گذشته عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا)، رییس هیات مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیات مدیره رایتل و عضو شورای‌عالی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت نیز بوده است.


در سوابق مدیریتی زاهدی وفا، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت نهم، نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون‌های تخصصی شورای‌عالی تحقیقات و فناوری (عتف)، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و  شورای‌عالی انرژی دیده می‌شود.


زاهدی وفا همچنین سابقه عضویت در کارگروه ویژه نفت، شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی، ستاد تنظیم بازار، ستاد تدابیر ویژه اقتصادی شورای‌عالی امنیت ملی، کارگروه طرح تحول اقتصادی، شورای‌عالی تدوین برنامه پنجم، شورای‌عالی رفاه و تأمین اجتماعی، شورای آمایش سرزمین، شورای‌عالی آمار، کمیته ملی اهداف توسعه هزاره و کارگروه تدوین ضوابط حمایت از صادرات غیرنفتی را در کارنامه خود دارد و اینک با  معرفی رییس‌جمهور به‌عنوان گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارت کار به مجلس معرفی شده است.


جلسه بررسی صلاحیت زاهدی وفا به‌عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.


نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا ضمن رد برخی شایعات در مورد «زاهدی‌وفا» گفته بود که استعلامات پنجگانه از سپاه، نیروی انتظامی، وزارت خارجه، وزارت اطلاعات و وزارت علوم در مورد مدارک تحصیلی، تابعیت، اموال و صلاحیت ایشان اخذ شده و وزیر پیشنهادی از صلاحیت لازم برای رای اعتماد برخوردار است.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>ایفون تصویری “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت “https://www.mehrparvaz.com/”>آژانس هواپیمایی مهرپرواز “https://www.alefbatour.com/”>آژانس هواپیمایی الفبای سفر “https://www.trip.ir/”>بلیط هواپیما ارزان “https://upmusics.com/category/dl-nuhe-madahi/”>نوحه های محرم “https://www.eligasht.com/”>قیمت بلیط هواپیما “https://www.flytoday.ir/flight”>بلیط هواپیما