دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

وزیر آموزش و پرورش ۸۰ درصد کتب درسی سال تحصیلی آینده به چاپ

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: برای تکرار نشدن مشکل کمبود کتب درسی برای سال تحصیلی جدید برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته و تاکنون ۸۰ درصد از کتب درسی سال آینده به چاپ رسیده است.


به گزارش حوزه پارلمانی ایرنا، یوسف نوری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه اصلاح شیوه توزیع کتب درسی گفت: در این زمینه با توجه به اینکه سال گذشته نحوه توزیع کتب درسی با مشکل مواجه بود، اقداماتی صورت گرفته و در حال حاضر ۸۰ درصد کتب درسی به چاپ رسیده و توزیع آن به زودی انجام خواهد شد.


وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: آمار جابه‌جایی دانش‌آموزان نیز در حال اخذ شدن بوده تا نسبت به توزیع کتب برای این دانش‌آموزان نیز به صورت دقیقی انجام گیرد.


نوری در مورد موضوع ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش نیز، عنوان کرد: در این زمینه جلسات مختلف در استان‌ها برگزار شده و اگر در مناطقی از کشور با مشکل کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم به دلیل جابه‌جایی‌ها و مهاجرت‌های درون و حتی برون کشوری است؛  در این زمینه گزارشی برای کمیسیون آموزش مجلس نیز ارائه شد.


وی اضافه کرد: در زمینه کمبود فضای آموزشی نیز به جز مناطقی که سیل اخیر تخریب‌هایی از خود برجای گذاشته در سایر مناطق مشکل خاصی وجود ندارد. مناطق سیلزده نیازمند رسیدگی فوری هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *