دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

مردمی بودن ویژگی بارز سفرهای استانی رییس جمهور است

همدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان گفت: «مردمی بودن» شاخصه، رویکرد و ویژگی بارز سفرهای استانی آیت الله رییسی رییس جمهور دولت مردمی سیزدهم است.


به گزارش خبرنگار ایرنا، «غلامرضا فریدونی» روز یک‌شنبه در جلسه درس اخلاق رسانه و دیدار اصحاب خبر و مطبوعات با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، اظهار داشت: استان همدان طی روزهای آینده میزبان رییس جمهور و اعضای هیات دولت است و برهمین اساس باید همه مدیران و مسئولان به ویژه رسانه ها به این سفر به عنوان یک فرصت برای رشد و توسعه استان نگاه کنند.


«مردمی بودن» ویژگی بارز سفرهای استانی رییس جمهور است


وی افزود: دولت سیزدهم دارای یک پسوند ارزشمند با عنوان «مردمی» است که موجب تفاوت و تمایز سفرهای آیت الله رییسی با سفرهای استانی دولت های قبلی شده است.


مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان با بیان اینکه رویکرد رییس دولت سیزدهم در سفرهای استانی کاملا مردمی است، اظهار داشت: در این راستا دیدار با مردم و نخبگان مهم‌ترین برنامه سفر رییس جمهور به استان های مختلف است.


فریدونی تصریح کرد: از سوی دیگر یکی از ویژگی های بارز و وجه تمایز سفرهای استانی آیت الله رییسی، پرهیز و جلوگیری از هرگونه هزینه اضافی و ریخت و پاش های مرسوم در گذشته است به گونه ای که حتی یک بنر هم برای سفرها تهیه و نصب نمی شود.


وی از رسانه ها خواست با میدان داری از فرصت حضور رییس دولت سیزدهم در استان همدان به بهترین نحو ممکن استفاده کنند چرا که هر میزان اعتبار بیشتری در این سفر جذب شود، زمینه بهتری برای رشد و تعالی بیش از پیش استان فراهم خواهد شد.


مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان ادامه داد: طرح ها و برنامه های سفر استانی رییس جمهور تهیه و به نهاد ریاست جمهوری و دستگاه های مربوطه اعلام شده است، اما قطعا در این سفر چند طرح غیرمنتظره نیز برای توسعه استان پیشنهاد خواهد شد.


فریدونی از اصحاب رسانه و گروه های سیاسی فعال در استان همدان خواست به دور از افراط و تفریط دست در دست هم داده تا بتوانیم از فرصت سفر رییس جمهور به استان بهترین بهره و استفاده را ببریم.


«مردمی بودن» ویژگی بارز سفرهای استانی رییس جمهور است


به گزارش ایرنا، در این جلسه که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان و اعضای خانه مطبوعات و فعالان رسانه ای برگزار شد، از پوستر گرامیداشت هفته خبرنگار در استان نیز رونمایی شد.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>آیفون تصویری “https://mz724.ir/”>بلیط هواپیما موج زمزم “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت