دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

قالیباف اختصاص قیر یارانه ای به روستاها خارج از نوبت در مجلس

تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در مورد اختصاص قیر یارانه‌ای به روستاها گفت: این موضوع باید خارج از نوبت در صحن علنی مجلس بررسی شود.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز -یکشنبه، ۲ مردادماه- مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به موضوع عدم تخصیص قیر به روستاها مطرح کرد: ۴ ماه از سال گذشته است ما بارها گفته ایم این قیری که به درد مردم روستا می خورد را دولت سالانه ۲ میلیون تن در اختیار دستگاه ها قرار دهد.


دلخوش بیان داشت: الان ۴ ماه است که این موضوع دست به دست در مجلس می چرخد و آقای رئیس از شما خواهش می کنم این موضوع را به دست کمیسیون عمران بسپارید، زمان دارد می گذرد.


قالیباف  در پاسخ به دلخوش مطرح کرد: در مورد قیر، این موضوع در یک لایحه آمده است که کمیسیون اصلی آن برنامه و بودجه است؛  موضوع گمرک و قیر مطرح است ولی از آنجا که کمیسیون فرعی موضوع قیر، کمیسیون عمران است پیشنهاد  این کمیسیون  در مورد قیر بدون تغییر مطرح شود و  این هفته به صحن بیاید. 


وی ادامه داد: فوریت لایحه دولت هم در این زمینه رأی نیاورد و به صورت عادی به کمیسیون رفته، ان شاءالله مجلس همراهی می کند که این هفته به صحن بیاید و خارج از نوبت هم در موضوع گمرک و هم در موضوع تخصیص قیر بررسی شود.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *