دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

جانشین فرمانده کل سپاه ناتوانی دشمن در رزم او را به سمت تحریم

سبزوار – ایرنا – جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با اشاره به اعتراف دشمنان به قدرت جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن به دلیل ناتوانی در صحنه رزم، می‌خواهد با روش‌های مذبوحانه همچون تحریم‌ها و جنگ فرهنگی به اهداف سخیف خود دست یابد.


سردار دریادار پاسدار علی فدوی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهرستان جوین خراسان رضوی افزود: عظمت زنان و مادران شهید و همسران و فرزندان شهدای ما آن قدر زیاد است که تلاش های مذبوحانه آنها در حوزه فرهنگ و عفاف دشمن را با شکست مواجه کند. 


وی ادامه داد: دلدادگان انقلاب اسلامی در صحنه‌های جنگ جان خود را برای انقلاب در کف دست گرفتند و امروز در صحنه‌های جدید با توانمندی‌هایی که در اختیار دارند دشمن را با شکست مواجه خواهند کرد.


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: هم اکنون بیش از ۴۳ سال است که جبهه حق اسلامی در برابر همه شرارت‌ها، ظلم‌ها و حملاتی که جبهه باطلِ شیطان بزرگ و هم پیمانان ضعیف او تشکیل داده اند ایستادگی کرده و هر روز شکستی جدیدتر را به آنها تحمیل می‌کند.


فدوی افزود: سال‌های طولانی است که به برکت خون شهدا و دلدادگی رزمندگان، اقدام علیه ایران اسلامی به ذهن هیچ دشمنی خطور نمی‌کند. حماسه بزرگی که رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آفریدند و تقدیم شهدای اسلام مهر تثبیتی بر این شجاعت ها بود که هم اکنون بیش از ۳۰ سال می گذرد و حتی یک تیر به سوی انقلاب اسلامی شلیک نشده است. 


وی ادامه داد: همه قدرت‌ها و استعمارگران دنیا طی هشت سال دفاع مقدس به این نتیجه رسیدند که این انقلاب بزرگتر از حد تصور آنان است و نه تنها قدرت دفاع از خود دارد بلکه شکست را بر دشمنان خود تحمیل می‌کند. 


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران افزود: هیچ کشوری جز ایران اسلامی در دنیا نیست که بتواند تمام تصمیمات خود را در برابر ابرقدرت‌های ظاهری دنیا به منصه ظهور برساند چرا که قدرت پوشالی دشمنان در دل رزمندگان اسلام هیچ تجلی و فروغی ندارد.


فدوی ادامه داد: آنچه در قلوب رزمندگان اسلام تجلی دارد قدرت دلدادگان انقلاب اسلامی است که مقام معظم رهبری تصمیم می‌گیرد و آنها با قدرت عمل می‌کنند.


جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران گفت: در عالم به جز حزب خدا و حزب شیطان حزب دیگری وجود ندارد و حزب شیطان همواره شکست خواهد خورد. 


فدوی با هشدار نسبت به یارگیری دشمن در داخل کشور افزود: همه باید مراقب باشند تا فریب شیطان را نخورند.


وی با اشاره احادیث مختلف در شان شهدای اسلام خاطر نشان کرد: خداوند متعال عظمتی به شهید داده است که یک شهید می‌تواند همه ما را کفایت کند.


یادواره ۲۵۸ شهید شهرستان جوین شامگاه پنجشنبه در این شهرستان برگزار شد.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *