دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

طرح های نیمه تمام جنوب شرق استان تهران تا ۲ ماه دیگر فعال می شوند

پیشوا- ایرنا- معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با دستوراتی که رئیس جمهور صادر کردند، پروژه‌های نیمه‌تمام جنوب شرق استان تهران تا ۲ ماه دیگر فعال می‌شوند.


سید صولت مرتضوی روز شنبه در حاشیه سفر رئیس جمهور به شهرستان های جنوب شرق استان تهران، درجمع خبرنگاران افزود: رئیس جمهور در این سفر از تعدادی از طرح های عمرانی نیمه تمام از جمله هزار واحد مسکونی بازدید کرد.


وی یادآور شد: این واحدهای مسکونی مشکلات اداری داشتند که رئیس جمهور مقرر کرد که وزارت راه و شهرسازی مسکن را از بانک مرکزی خریداری کند و در اختیار مردم قرار دهد.


مرتضوی اظهار داشت: از سوی دیگر در خصوص اجرای نهضت ملی مسکن نیز دستوراتی صادر کرد.


معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در خصوص پروژه نیمه تمام قطار شهری ورامین پس از بازدید، رئیس جمهور دستور تسریع در عملیات اجرایی آن را صادر کرد.


وی پروژه قطار شهری ورامین را از جمله طرح های نیمه تمامی خواند که بیش از ۱۰ سال از توقف عملیات عمرانی آن سپری می شود.


مرتضوی به بازدید رئیس جمهور از ۲ پروژه مسکن مهر اشاره و خاطرنشان کرد: دستورات لازم در این زمینه نیز صادر شد تا با پیگیری لازم، موانع اداری برطرف و در آینده نزدیک برای با جلب همکاری پیمانکارانی خوب، عملیات عمرانی فعال شود.


معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اینکه عمده مشکلات این پروژه ها، تامین منابع مالی بود، گفت: آقای رئیس جمهور دستور دادند و پیش بینی منابع شده است.


وی از رسانه ها خواست تا در کنار بازدید مستمر و متوالی مسئولان، طی ۳۰ تا ۴۵ روز آینده بازدید میدانی از روند اجرای پروژه ها داشته باشند و به مردم گزارش دهند.


به گزارش ایرنا، رئیس جمهور روز شنبه در جریان سفر به شهرستان‌های استان تهران، با حضور در شهرستان های قرچک، پیشوا و ورامین از طرح‌های اولویت‌دار و نیمه‌تمام شهرستان پیشوا و قرچک بازدید کرد و قر ار است در جمع مردم ورامین سخنرانی کند .
ارتقاء زیرساخت‌های شهرک صنعتی، تأمین آب پایدار کشاورزی از محل پساب تصفیه شده جنوب تهران، دسترسی به محور قم – گرمسار و تکمیل بیمارستان نیمه‌تمام از مهمترین مطالبات مردم و مسئولان شهرستان پیشوا از رئیس جمهور است.
 آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *