دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

پژمانفر برخی جریانات می خواهند مسائل مشهد را به حاشیه ببرند

تهران-ایرنا-نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه برخی جریانات می خواهند مسائل مشهد را به حاشیه ببرند، گفت: موضوع پیش آمده در حاشیه مسابقه فوتبال دو تیم مذکور در ورزشگاه شهر مشهد در کمیسیون اصل ۹۰ به جد پیگیری می‌شود.


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۱۵ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از رئیس جمهور بابت سفری که به استان خراسان رضوی داشتند، تشکر می کنم. این سفر پربرکت بود و نکات بسیار مهمی را ایشان در این سفر مدنظر قرار داد.


نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس یازدهم تاکید کرد: امیدوارم با پیگیری های معاونت اجرایی رئیس جمهور، مسائل مدنظر اجرایی شود و مشکلاتی که امروز ما در استان خراسان رضوی به خصوص مشهد داریم مرتفع شود.


نایب رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاشیه پیش آمده در مسابقه فوتبال ایران و لبنان در شهر مشهد تصریح کرد: موضوع پیش آمده در حاشیه مسابقه فوتبال دو تیم مذکور در ورزشگاه شهر مشهد در کمیسیون اصل ۹۰ به جد پیگیری می شود و قطعاً با عواملی که باعث بروز این اتفاقات در ورزشگاه مشهد شدند، برخورد می شود و گزارش آن را به مردم تقدیم خواهیم کرد. برخی جریانات می خواهند مسائل را در شهر مشهد به حاشیه ببرند.


پژمانفر با اشاره به جلسه با رهبر معظم انقلاب درخصوص موضوع قرآن و عترت مطرح کرد: در محضر رهبر معظم انقلاب جلسه ای برگزار شد، من به عنوان رییس فراکسیون قرآن و عترت از دقت و توجه رهبر معظم انقلاب تشکر می کنم و اقداماتی نیز در این فراکسیون درخصوص تامین خواسته های ایشان انجام خواهیم داد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *