دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

خالد بطش عملیات اخیر علیه صهیونیست ها نتیجه نبوغ مقاومت است

تهران- ایرنا- «خالد بطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پنجشنبه شب در واکنش به عملیات استشهادی اخیر گفت: این عملیات نتیجه نبوغ مقاومت است.


به گزارش بامداد جمعه ایرنا از المیادین، «خالد بطش» گفت: عملیات استشهادی اخیر در واکنش به تهاجم اخیر رژیم صهیونیستی صورت گرفت.


صبح روز پنجشنبه در یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین واقع در شمال کرانه باختری، ۲ فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها شهید و ۷ نفر دیگر زخمی شدند.


عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین افزود: این عملیات نتیجه نبوغ مقاومت و نه فقط شکست امنیتی اسرائیل، بود.


وی اضافه کرد: پیشرفت و تسلط در عملکرد مقاومت و عزم ملت فلسطین برای پاسخگویی به تجاوزات وجود دارد.


بطش همچنین گفت: دیگر امکان ندارد که رژیم اشغالگر در کرانه باختری یا در اراضی اشغالی یکه تاز میدان باشد.


عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی افزود: دشمن باید بفهمد که مقاومت آماده است و در صورت لزوم می‌تواند در ۲ یا سه جبهه برای حفاظت از مردم ما در بیت المقدس وارد عمل شود.


وی اضافه کرد: مبارزه با رژیم اشغالگر ادامه دارد و ما چاره‌ای جز مقاومت نداریم زیرا همه گزینه‌های دیگر به شکست انجامیده است.


بطش گفت: خطر واقعی از سوی ایران نیست که به هیچ کشور عربی حمله نکرده است، بلکه از سوی اسرائیل است که مسجد الاقصی، کلیسای قیامت و دیوار بُراق را بلعیده است.


وی افزود: مردم ما در مرزهای سال ۱۹۴۸ ثابت کردند که ضامن باز پس گیری فلسطین هستند و اسرائیل دشمن است.


عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی همچنین گفت: ائتلاف مقاومت امروز قوی‌تر و مطمئن‌تر است و کمبود پول، نفر و تجهیزات ندارد.


عملیات روز سه‌شنبه یک جوان فلسطینی در تل آویوکه منجر به کشته شدن ۵ نفر شد، حفره‌ها و ضعف‌های امنیتی و اجتماعی رژیم اشغالگر را نشان داد و فضای سیاسی که عادی سازی روابط برخی کشورهای منطقه با تل آویو القا کرده بود، شکست.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *