دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

مأموریت رئیس جمهور به بنیاد شهید و وزارت بهداشت برای تأمین نیازهای

تهران – ایرنا – رئیس‌جمهور با حضور در مجتمع بازتوانی جانبازان اعصاب و روان نیایش و گفت‌وگوی چهره به چهره با جانبازان سرافراز بستری در این مرکز، رئیس بنیاد شهید و وزیر بهداشت را مأمور تأمین نیازهای درمانی جانبازان کرد.


به گزارش حوزه دولت ایرنا، آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» صبح روز سه‌شنبه در دومین روز از نوروز ۱۴۰۱ در مجتمع بازتوانی جانبازان اعصاب و روان نیایش حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، با توضیحات مسئولان در جریان جزئیات فعالیت‌ها و خدمات درمانی این مجتمع برای جانبازان قرار گرفت.


رئیس‌جمهور همچنین در جریان این بازدید، به‌صورت رودررو و چهره به چهره با تعدادی از جانبازان حاضر در این مجتمع گفت‌وگو کرد و با حوصله پای سخنان و انتظارات آنان نشست.


آیت‌الله رئیسی خطاب به رئیس بنیاد شهید و مسئولان این آسایشگاه تأکید کرد: جانبازان عزیز و سرافراز کشورمان در روزگار سختی و تهاجم همه جانبه دشمن به ایران اسلامی، خانواده و همه دارایی خود را رها کرده و جان عزیز و سلامتی‌شان را برای دفاع از هم‌میهنان و ارزش‌های والای اسلام فدا کردند و امروز همه ما باید نهایت تلاش خود را برای خدمت به آنان، تأمین آسایش و رفع مشکلات‌شان به کار گیریم.


رئیس‌جمهور همچنین به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستور داد ارائه خدمات درمانی متناسب با جانبازان را در زمینه‌های مختلف با جدیت بیشتر پیگیری کنند.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *