دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

رییس جمهور از خانواده جانبازان شهید در کرمان تجلیل کرد

کرمان – ایرنا – طی نشست نخستین کارگروه ملی تجلیل از همسران شهدای جانباز در کرمان با حضور ویدئوکنفرانسی رییس‌جمهور از چهار خانواده شهدا قدردانی کردند.


به گزارش ایرنا، از جمله خانواده این شهدا همسر محمدرضا سرداری بود که این شهید در دوران دفاع مقدس و سال ۶۱ جانباز شد و پس از ۲۲ ماه اسارت و در سال ۶۲ به وطن بازگشت اما سال ۱۳۸۶ به درجه رفیع شهادت نایل آمد.


دیگری شهید حسن مینویی بود که ۲۲ اسفند سال ۶۳ به افتخار جانبازی نایل آمد و سال ۹۲ به درجه شهادت رسید؛ او ۱۱ فرزند دارد که یکی از آنان نیز به شهدا پیوسته است.


شهید حسین بادپا نیز از دیگر شهدایی بود که امروز از خانواده او قدردانی شد؛ این شهید در اردیبهشت ماه سال ۴۸ متولد و از فرماندهان لشکر ۴۱ ثارالله بود.


شهید بادپا در همراهی با سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و برقراری امنیت در جنوب کشور نقش داشت و جانباز ۷۰ درصد بود که در سال ۹۵ در سوریه به شهیدان و همرزمان شهیدش پیوست.


نفر آخر نیز همسر شهید منصور بابایی از شهدای نیروی انتظامی بود که امروز با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور و با حضور استاندار و مدیرکل بنیاد شهید کرمان مورد قدردانی قرار گرفت.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *