دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

طرح صیانت هنوز در دستور کار کمیسیون مشترک مجلس قرار دارد



روابط تهران-دوحه می‌تواند الگویی برای سایر کشورهای خلیج‌فارس شود


تهران-ایرنا- یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: دور جدید مذاکرات با سعودی…


 • بحران اوکراین ریشه در اقدامات تحریک‌آمیز ناتو دارد

  تهران_ایرنا_دبیر کمیسیون مشترک حمایت از کاربران در فضای مجازی گفت: بررسی این طرح هنوز در دستور کار کمیسیون مشترک قرار دارد و به صحن مجلس ارسال نشده است.


  مهرداد ویس‌کرمی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به کمیسیون مشترک ارجاع شده است.


  نماینده مردم خرم آباد در مجلس ادامه داد:  یک بار تعدادی از نمایندگان تلاش کردند که بررسی این طرح به صحن علنی ارجاع شود اما نتوانستند، زیرا طبق آیین نامه تصمیم گیری در این خصوص باید در صحن علنی مجلس انجام شود.


  دبیر کمیسیون مشترک حمایت از کاربران در فضای مجازی اظهار داشت: طرح حمایت همچنان در دستور کار کمیسیون مشترک قرار دارد و تعیین تکلیف این طرح در اختیار این کمیسیون قرار دارد.


  پیش از این سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نشست امروز هیئت رئیسه مجلس گفت در جلسه امروز، اعضای هیئت رئیسه نظر اداره قوانین درباره رای گیری در خصوص طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی در کمیسیون مشترک را پذیرفتند.


  وی گفته بود: طبق نظر اداره قوانین روال قانونی درباره رای‌گیری در خصوص طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی در کمیسیون مشترک طی نشده است.


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *