دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

۴ نوع طراحی سایت و کاربرد آنها

بیش از ۲ میلیارد وب سایت در سطح اینترنت وجود دارد. در این مقاله با انواع مختلف وب سایت ها، نحوه طراحی آنها و اینکه کار بر روی کدام یک برای شما به عنوان یک طراح وب منطقی تر است، آشنا خواهید شد.


هدف یک وب سایت شخصی دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست کاملا شخصی است. ممکن است چیزی برای فروش یا تبلیغاتی در کار نباشد، بلکه صرفاً برای پست کردن و به اشتراک گذاشتن افکار باشد. اغلب اوقات ممکن است دارای یک وبلاگ باشد یا  یک رزومه ای از فرد  یا پیوندهایی به دیگر پلتفرم‌های اجتماعی یا هر چیزی که ممکن است فرد از خود  به اشتراک بگذارد.


به‌ عنوان یک طراح وب، احتمالاً از شما خواسته نمی‌شود که وب‌سایت‌های شخصی زیادی طراحی کنید، مگر اینکه این به عنوان لطفی برای یکی از دوستان یا اعضای خانواده اتان که می‌خواهد پروژه‌ای را که روی آن کار می‌کند در سطح وب  به اشتراک بگذارد.


با این حال اگر در طراحی وب سایت ها تازه کار هستید، این می تواند راهی عالی برای تمرین های اولیه اتان باشد. سعی کنید طراحی یک وب‌سایت ساده تک صفحه‌ای را تمرین کنید که توجه کاربر را جلب کند و مهم‌ترین اطلاعات را در مورد فردی که سایت برای اوست به اشتراک بگذارد. این می تواند یک چالش سرگرم کننده باشد زیرا محتوای زیادی برای کار با آن ندارید.


وبلاگ وب سایتی است که به طور مرتب با مقالاتی که به آن پست های وبلاگ نیز می گویند، به روز می شود. این سایت ها می توانند توسط یک فرد، گروهی از افراد و یا حتی شرکت ها اداره شوند. هدف وبلاگ به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد یک موضوع خاص برای جذب مخاطب است.


هر وبلاگ از نظر موضوع متفاوت است، اما اکثر آنها هدف تولید سرنخ هایی برای اشاره به یک واژه کلیدی خاص دارند تا با محتوای با کیفیت ترافیک زیادی از کاربران را به سمت بازدید از سایت بکشانند که مشتریان بالقوه را به بالفعل تبدیل کنند.


اکثر وب‌سایت‌های وبلاگ از قالب های خاصی استفاده می کنند که تمام محتواها دارای یک ساختار باشد. در باطن، این وب سایت ها از CMS (سیستم مدیریت محتوا) استفاده می کنند. با یک  CMS، می توانید محتوا را با یک رابط کاربر پسند ایجاد، مدیریت، اصلاح و منتشر کنید. این امر به‌روزرسانی و افزودن محتوای جدید به وبلاگ را برای هر کسی آسان می‌کند.


 ۴ نوع طراحی سایت و کاربرد آنها


این روزها اکثر مشاغل دارای وب سایت هستند. این  نوع وب‌سایت یک وب سایت اختصاصی است که در آن یک کسب‌وکار می‌تواند آنچه را که ارائه می‌کند، جوایز و تمجیدها، نمونه‌های قبلی کار، توصیفات مشتریان، جزئیات خدماتی را که ارائه می‌دهد و تقریباً هر چیزی که به بیان داستان کسب‌وکار و نحوه انجام آن کمک می‌کند به اشتراک بگذارد.


به عنوان یک طراح، شما این فرصت را دارید که نه تنها یک وب سایت عالی برای کسب و کار مشتری خود طراحی کنید، بلکه حتی ممکن است خدمات لوگو و برندینگ را ارائه دهید که آنها بتوانند در طول عمر کسب و کار خود از آنها استفاده کنند.


 ۴ نوع طراحی سایت و کاربرد آنها


وب‌سایت‌های مجله و خبری از نظر ساختار شبیه به وب‌سایت‌های وبلاگ هستند، با این حال، به جای علایق و نظرات شخصی، بر روزنامه‌نگاری تمرکز دارند. در این سایت ها مقالات، عکس ها و فیلم هایی وجود دارد که اخبار روز را عنوان می کنند.


رسانه هنر برتر مجری طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت، طراحی لوگو، طراحی کاتالوگ، طراحی بسته بندی، طراحی کارکتر و ثبت برند شما است . جهت مشاوره و استعلام قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید و نمونه کارها را در آدرس وب سایت رسانه هنر برتر می توانید ببینید.


۰۹۱۳۳۰۵۵۱۵۶


۰۹۱۲۴۱۸۴۶۰۰


 م. خ  


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *