دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تارتار تیم ها در سیرجان در نیمه دوم به مشکل می خورند

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می‌گوید شرایط جغرافیایی سیرجان به‌نحوی است که تیم‎ها را در نیمه دوم دچار مشکل می‌کند.


به گزارش ایسنا، مهدی تارتار پس از تساوی تیمش برابر گل گهر سیرجان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر، اظهار کرد: به خاطر شرایط جغرافیایی سیرجان،  در نیمه دوم تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند، خدا را شکر توانستیم یک امتیاز با ارزش را به دست بیاوریم. در نیمه اول هر دو تیم یکدیگر را ارزیابی می‌کردند و موقعیت خاصی وجود نداشت. با شروع نیمه دوم توانستیم روی یکی از ضدحملات‌مان خیلی خوب عمل کنیم و گل برتری را بزنیم.و


ی افزود: با تعویض‌هایی که تیم حریف انجام داد به بازی مسلط شد اما موقعیتی به گل گهر ندادیم. حتی گلی هم که دریافت کردیم مدافع ما حضور داشت و یک ناهماهنگی به وجود آمد و گل مساوی را دریافت کردیم و در ادامه توانستیم بازی را کنترل کنیم.


تارتار ادامه داد: مقداری دست ما روی نیمکت بسته است. با این قانون جدید باید صبر کنیم. از فردا نقل و انتقالات تمام می‌شود و می‌توانیم ۳ بازیکن را اضافه کنیم تا در این موقعیت‌ها بتوانیم تعویض‌های بهتری انجام بدهیم، فکر می‌کنم مساوی عادلانه بود.


سرمربی ملوان بندرانزلی درباره قضاوت این دیدار و اخراج بازیکن گل‌گهر، گفت: صحنه اخراج از ما دور بود ولی خود داور به صحنه نزدیک بود و قضاوت خوبی را شاهد بودیم. یک صحنه هند عمد هم در نیمه اول وجود داشت، دفاع حریف سُر خورد و توپ را با دست لمس کرد. امیدوارم داوران در این بازی اشتباه تاثیرگذار نداشته باشند. جوان و آینده‌دار هستند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *