دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

نمایشگاه اسناد جنایات منافقین در سوئد آغاز به کار کرد

تهران – ایرنا- نمایشگاهی از اطلاعات و اسناد مربوط به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه ملت ایران، به همت بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) از امروز در مقابل دادگاه استکهلم آغاز به کار کرد.


به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا از بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این نمایشگاه که شامل بخشی از تصاویر، اسناد و اطلاعات درباره‌ جنایات تروریستی و خشونت‌بار گروهک منافقین علیه مردم ایران است، در قالب پوستر و بَنر از امروز پنجشنبه ۱۹ خرداد به مدت ۲ روز در مقابل دادگاه استکهلم در کشور سوئد برپاست.


این نمایشگاه در مقابل ساختمان دادگاهی برگزار می‌شود که مدتی قبل در جریان محاکمه «حمید نوری» شهروند ایرانی، اعضای گروهک تروریستی منافقین توسط دستگاه قضایی سوئد در جایگاه شاکی و شاهد قرار گرفته بودند.


این رفتار غیرمتعارف، با اعتراضات مکرر خانواده قربانیان ترور ایران مواجه شد و آن‌ها در مکاتبات خود با مقامات سیاسی و قضائی سوئد و در دیدار با سفیر این کشور در تهران، نسبت به دعوت دادگاه از تروریست‌ها برای ادای شکایت و شهادت اعتراض کرده و آن‌را رویه‌ای ظالمانه در تغییر جایگاه «جلاد» و «شهید» دانستند؛ ازاین‌رو، برگزاری نمایشگاهی از جنایات تروریست‌ها در مقابل این دادگاه سیاسی مورد توجه بنیاد هابیلیان قرار گرفت.


انتشار ده‌ها سند و تصویر از جنایات منافقین که برای اولین‌بار منتشر می‌شوند، از هم‌اکنون با واکنش و خشم منافقین مواجه شده است. ترس از تنویر افکارعمومی سوئد درباره‌ واقعیت این گروهک تروریستی منجر به صدور چند بیانیه خشم‌آلود توسط منافقین در ساعات منتهی به برگزاری نمایشگاه شده و سرکردگان این گروهک خواستار لغو برگزاری آن شده‌اند.آی‌پی شما:


مرورگر شما:


آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *