دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

عنایتی شرایط بهتر از پیش بینی ما رقم خورده استمدافع تیم فوتبال فجرسپاسی: برای شکست تیم هوادار تهران هم قسم شده‌ایم


شیراز-ایرنا- بازیکن خط دفاع تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه هم قسم شده ایم…


 • لیگ برتر فوتبال/ فجرسپاسی شیراز و هوادار تهران زورشان به هم نرسید

  تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: شرایط بهتر از آن چیزی که برای هوادار پیش‌بینی کرده بودیم در حال رقم خوردن است. در چند هفته اول نتایج خوبی نگرفتیم و همه ما را گزینه سقوط می‌دانستند اما هفته به هفته بهتر شدیم.


  به گزارش ایرنا، رضا عنایتی پس از پیروزی یک بر صفر هوادار مقابل فجرسپاسی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به جز اینکه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نیمه دوم را از دست دادیم، بازی خوبی بود. به «مجتبی سرآسیایی» سرمربی فجر بابت تیم خوبی که درست کرده تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم این تیم در نیمه دوم ما را خیلی اذیت کرد. اگر از لحاظ جدولی شرایط‌شان بهتر بود می‌توانستند خیلی بهتر بازی کنند.


  وی افزود: بازی حساسیت خاصی داشت. بعد از اتفاقات هفته گذشته مقابل تیم خوب تراکتور و به گواه همه دوستان ما آن بازی را نباختیم. اشتباهات داوری که خیلی عجیب و غریب بود اما نمی‌خواهیم به اشتباهات گذشته برگردیم. بازیکنانم را ستایش می‌کنم که با تمام وجود کار می‌کنند. از مدیران باشگاه هم تشکر می‌کنم که پیگیر مطالبات بچه‌ها بودند. امیدوارم در بازی‌های آینده هم با همین قدرت جلو برویم تا رتبه خوبی در جدول داشته باشیم.


  عنایتی ادامه داد: شرایط بهتر از آن چیزی که برای هوادار پیش‌بینی کرده بودیم در حال رقم خوردن است. در چند هفته اول نتایج خوبی نگرفتیم و همه ما را گزینه سقوط می‌دانستند اما دیدید که هوادار هفته به هفته بهتر شد. تلاش می‌کنم در سه هفته پایانی هم نتایج قابل قبولی بگیریم و لیگ را با شرایط خوب به پایان برسانیم.


  وی در خصوص انگیزه بازیکنان جوان هوادار بیان کرد: از اول بازی‌ها گفتیم که تیم ما «تیم» است. همین الان ۱۱ بازیکن‌مان را عوض کنیم و ۱۱ بازیکن دیگر داخل زمین بگذاریم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد؛ چون جوانانی داریم که در سال‌های آینده قطعا بیشتر از آن‌ها خواهید شنید. بازیکنان با تجربه کاملا در اختیار تیم هستند. اصلا دغدغه تعویض بازیکن نداریم. اتفاقی که امروز رخ داد این بود که مقابل تیم‌هایی که از توپ‌های بلند استفاده کنند به مشکل می‌خوریم. شما دیدید با چهار مهاجمی که برای تیم فجر قد بلند بودند یک مقدار به مشکل خوردیم و مجبور شدیم یک بازیکن بلند قامت به زمین بیاوریم. در ۳۰ دقیقه آخر بازی زیبایی نبود چون توپ‌ روی هوا بود. در ضد حمله‌ها هم اگر تفکرمان بهتر بود می‌توانستیم به گل دوم برسیم. فجر نشان داد که تمام فکرش را روی بردن گذاشته اما این اتفاق نیفتاد و امیدوارم در ادامه راه تیم فجر موفق باشد.


  سرمربی هوادار درباره شکست‌های گذشته این تیم گفت: بزرگترین اتفاق تلخ و بدی که برای ما افتاد، باخت در ورزشگاه پاس قوامین بود. به خاطر اینکه شرایط زمین در تهران یک معمای عجیب شده و هیچ‌کس هم پیگیر آن نیست. چه زمانی می‌خواهد این معضل حل شود؟ قول دادند سال آینده ورزشگاه تختی هم برسد و به چرخه لیگ اضافه شود. اگر شهر قدس هم چمنش بهتر شود، سه استادیوم آماده خواهد بود. خواهش می‌کنم به ورزشگاه اسلامشهر هم رسیدگی شود. الان اصلا وضعیت زمین در تهران خوب نیست. امیدوارم دوستان احساس مسئولیت و رسیدگی کنند تا این مشکل رفع شود. ورزشگاه پاس برای ما خوب بوده چون زمین با کیفیتی دارد. از مدیریت مجموعه تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله بتوانیم بلند مدت با آنها کار کنیم.


  وی درباره اینکه آیا باشگاه هوادار برنامه‌ای برای تأسیس استادیوم اختصاصی و یا جذب هوادار دارد یا خیر؟ عنوان کرد: آن چیزی که من با مدیران صحبت کردم خیلی برنامه‌ها  برای تیم دارند تا شرایط بهتر شود. قرار است ورزشگاه اختصاصی بگیرند و تیم‌های پایه برای مالک باشگاه مهم است، مطمئنم برنامه‌های خوبی دارند. ان‌شاءالله سه هفته آخر هم به پایان برسد و بتوانند برنامه‌های خود را پیاده کنند.  آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *