دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

از اثرات سوء مصرف الکل بر سلامت انسان تا بهترین روش ترک آن

ترک الکل به واسطه اثرات نامطلوب آن بر روی سلامت کبد و دستگاه گوارش (به صورت خاص لوزالعمده)، سیستم گردش خون بدن، سیستم ایمنی بدن و عملکرد مغز، از اهمیت بسیار بالایی برخودار است.


پروسه ترک، به واسطه احساس نیاز و وابستگی شدیدی که به مرور زمان در فرد برای مصرف نوشیدنی‌های الکل دار ایجاد می‌شود، پروسه‌ای بسیار زمان‌بر است.در یک کلینیک معتبر ترک اعتیاد، برای سم زدایی تدریجی افراد، برنامه‌ای متناسب با شرایط روحی و جسمی بیمار تدوین می‌شود. برنامه‌ای که از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و کلیه خدمات روان‌ درمانی را که فرد برای ترک به آن‌ها نیاز دارد را پوشش می‌دهد. برنامه‌هایی که برای پیاده‌سازی آن‌ها لازم است فرد به صورت روزانه (در برخی از موارد) و یا چند ساعتی در هفته در کلینیک حضور داشته باشد. بسته به شرایط فرد و میزان وابستگی او به مصرف الکل، پیاده‌سازی این برنامه‌ها می‌تواند تا ماه ها هم به طول بی‌انجامد.در پروسه ترک الکل، یکی از موضوعات بسیار مهمی که نباید از آن غافل بود، احساس نیاز و وابستگی شدید ایجاد شده در فرد نسبت به مصرف الکل است. احساس نیاز و وابستگی که عمدتا ریشه روانی دارد. نیازی که لازم است به درستی به آن پاسخ داده شود تا فرد بتواند به خوبی مراحل ترک را به پایان برساند!


رایج‌ترین روش، برای پاسخ اصولی و درست به چنین نیازی استفاده از داروهایی است که دارای مجوز از سازمان‌های معتبری همچون سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هستند. داروهایی که عوارض و یا وابستگی خاصی را در فرد ایجاد نمی‌کنند. داروهایی که به صلاح دید پزشک و بسته به شرایط جسمی و روحی بیمار، تجویز می‌شوند.از اثرات سوء مصرف الکل بر سلامت انسان تا بهترین روش ترک آننالتروکسان به واسطه قدرت بالایی که در نابود کردن پل ارتباطی بین احساس لذت انسان و مصرف الکل دارد، به عنوان یکی از بهترین و موثرترین راه‌حل‌های قطعی ترک اعتیاد به مصرف الکل، شناخته می‌شود. این ماده از طریق تحت تاثیر قرار دادن مکانیسم‌های لذت در مغز انسان، احساس ولع و نیاز شدید نسبت به مصرف الکل را سرکوب می‌کند. به این صورت که حتی اگر فرد به مصرف نوشیدنی الکل دار روی بی‌آورد، هیچ‌گونه احساس لذتی را تجربه نخواهد کرد. مطالعات بسیار زیادی بر روی میزان کارآمدی چنین روش درمانی انجام شده که همه آن‌ها گویای آن هستند که نالتروکسان می‌تواند میزان تمایل فرد برای مصرف الکل را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.برخورداری از کادر درمانی حاذق و مجرب


بهره‌گیری از روش‌های نوین درمانی جهت ترک اعتیاد


ارائه امکانات رفاهی و همچنین خدمات هتلینگ برای بیماران


به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک‌ها و مراکز تخصصی ترک اعتیاد در ایران واقع در آجودانیه تهران شناخته می‌شود. در این کلینیک همچنین خدماتی جهت درمان سرپایی و درمان نیازمند بستری برای آقایان و بانوان ارائه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۲۲۲۲۲۴۱ – ۰۹۱۲۷۷۷۱۴۶۰ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *